Free Wi-Fi Internet Martinovka na Facebooku Napište nám Předpověď počasí Webcam GPS: 50°46'19.289"N, 15°34'31.415"E Webcam Česky Deutsch Polski English  

Domů

Aktuality

Historie

Jak k nám

Ceník

Rezervace

Fotogalerie

Skialpinismus

KontaktJak nás najdete?


poloha boudy v Krkonoších je ZDE

Při hledání cesty k Martinovce se stačí řídit jednoduchým pravidlem: Špindlem se projede bez jakéhokoliv odbočování z hlavní silnice. První odbočení je až teprve za obcí v místě zvaném „Medvědí koleno“ (viz níže).

JDEME NA MARTINOVKU PĚŠKY / NA BĚŽKÁCH: hlavní je odhodlání a nezapomenout mapu Krkonoš, dobré boty (lyže), oblečení do každého počasí a pro každý případ telefon. Poloha chaty na mapě je vyznačena němou značkou ve tvaru červeného M.

JEDEME AUTEM V LÉTĚ: parkování je v omezeném počtu možné přímo u chaty. Pro prvotní vjezd Vám poslouží vytištěné potvrzení rezervace. Oficiální povolení k umístění za čelní sklo zaparkovaného vozidla Vám zapůjčíme po příjezdu k chatě.

JEDEME AUTEM V ZIMĚ: Martinovka je v zimním období nedostupná běžnými dopravními prostředky. Za mírný poplatek jsme připraveni Vás i Vaše zavazadla dopravit k boudě našimi pásovými vozidly (rolba/skútr). Tento transport se sjednává operativně telefonicky na čísle 499 422 235 a místem (styčným bodem), kde budete naším řidičem vyzvednuti je MEDVĚDÍ KOLENO .

PARKOVÁNÍ V ZIMĚ A DOPRAVA DO MEDVĚDÍHO KOLENE: pro parkování Vašich aut v zimním období je nutno využít některé ze Špindlerovských parkovišť (primárně P1 pro dlouhodobé pobyty). Medvědí koleno je vzdáleno cca 2 km od budovy správy KRNAP a lze se tam dopravit několika způsoby. Přímo v Medvědím koleni je jedna ze zastávek BUSu směr Špindlerovka (pravidelný spoj každých 60 minut), za přijatelný poplatek lze využít služeb TAXI Špindlerův Mlýn a v neposlední řadě je možno Vaším vozem dojet do Medvědího kolene. Parkování v Medvědím koleni je zdarma, na vlastní riziko. Kapacita parkovacích míst je omezena. Prostor vyhrazený pro parkování hostů Martinovy boudy je v zadní (nejvzdálenější od silnice) části Medvědího kolene. My doporučujeme s přihlédnutím k zachování cestovního komfortu využít minibusů GOTAXI Šp. Mlýn na telefonním čísle +420 774 800 006. Cena jízdy z parkoviště P1 do Medvědího kolene by podle vzdálenosti neměla podle našich zkušeností přesáhnout 400,- CZK.

PŘÍJEZDOVÝ PLÁNEK

LETECKÝ POHLED

MEDVĚDÍ KOLENO

GPS: 50°46'19.289"N, 15°34'31.415"E


Webmaster: MiF © 2013