Free Wi-Fi Internet Martinovka na Facebooku Napište nám Předpověď počasí Webcam GPS: 50°46'19.289"N, 15°34'31.415"E Webcam Česky Deutsch Polski English  

Domů

Aktuality

Historie

Jak k nám

Ceník

Rezervace

Fotogalerie

Skialpinismus

KontaktCo se u nás děje ....2024-05-11
Přátelé hor, kamarádi, naši věrní ... od pondělí do středy bude chata uzavřena. Těšíme se na Vás opět ve čtvrtek ;-)

Od poniedziałku do środy schronisko będzie zamknięte. Z niecierpliwością czekamy na ponowne spotkanie w czwartek

Von Montag bis Mittwoch ist Martinsbaude geschlossen. Wir freuen uns darauf, Sie am Donnerstag wiederzusehen.


2024-03-02
NAHOŘE DOBRÉ, DOLE BÍDA

Letošní zima nebyla na sníh, ani mrazivé počasí příliš štědrá. Přesto se zdá, že do Velikonoc by podmínky pro turistiku, Skialp i běžky měly být na hřebenech dobré. Martinovka pro Vás tedy zůstane v provozu až do 1.4.2024. Poté opět otevřeno od 1.5.2024.
POZOR! Objednat odvoz sněžným skútrem, nebo rolbou již NENÍ MOŽNÉ! Větší část cesty k Martinovce z Medvědího kolene je již vyhrnuta a převážně zcela bez sněhu.

W GÓRĘ DOBRO, W DÓŁ ZAGROŻENIE

Tegoroczna zima nie była zbyt hojna jeśli chodzi o śnieg i mroźną pogodę. Jednak warunki do uprawiania turystyki pieszej, skialpu i narciarstwa biegowego na grzbietach wydają się być dobre do Wielkanocy. Martinówka pozostanie zatem otwarta do 1.4.2024 r. Następnie będzie ponownie otwarta od 1.5.2024 r.
UWAGA! Zamówienie ratraka lub transportu skutera śnieżnego NIE JEST JUŻ MOŻLIWE! Większa część drogi do Martinovki z Niedźwiedziego Kolana jest już zaorana i w większości całkowicie wolna od śniegu.

OBEN GUT, UNTEN DISASTER

Dieser Winter war nicht allzu großzügig, was Schnee und Frost angeht. Trotzdem scheinen die Bedingungen für Wanderungen, Skialp und Langlauf auf den Bergkämmen bis Ostern gut zu sein. Die Martinovka bleibt daher bis zum 1.4.2024 für Sie geöffnet, danach erst wieder ab dem 1.5.2024.
WARNUNG! Es ist NICHT MEHR MÖGLICH, einen Schneemobiltransport zu bestellen! Der größte Teil der Straße von Medvedi koleno nach Martinovka ist bereits gepflügt und meist komplett schneefrei.


2023-10-16
Přátelé hor, horalé, kamarádi - dlouhé léto skončilo a my se začínáme chystat na zimu. Chata pro Vás zůstane v provozu do neděle 29.10. Poté bude zavřeno do 14.12. Od 15.12. opět na značkách ;-)
Na Silvestrovský termín se nám nečekaně uvolnily 4 pokojíčky, rezervaci dlouho neodkládejte :-)


2021-05-31
Navařeno, naraženo, uklizeno, připraveno - a hlavně . . . KONEČNĚ OTEVŘENO!
Počasí nám přeje, chata prakticky v plném provozu, bez významnějších omezení.


2020-05-25
Už zase můžeme!!! Hurá! Od zítřka jste opět vítáni ;-)


2020-03-16
Z dalšího vývoje je zřejmé, že pro horské boudy v Krkonoších, tedy i pro Martinovku, skončila letošní zimní sezóna předčasně. Děkujeme za Vaši přízeň, chata uzavřena počínaje dneškem úplně.

Hosté, kteří již mají uhrazeny pobyty v březnových a dubnových termínech, mohou požádat o vrácení platby. Prosíme aby v žádosti používali funkci "Odpovědět" se zachováním předchozí elektronické korespondence a nezapomněli uvádět číslo svého bankovního účtu. V případě zahraničních hostů v mezinárodním formátu - IBAN, BIC . . .

Přejeme všem pevné zdraví.


2020-03-14
Změna situace na sebe nenechala dlouho čekat. Z aktuálního zpřísnění opatření vydaného Vládou ČR jednoznačně vyplývá, že naše restaurace musí s okamžitou platností přestat poskytovat stravovací služby. Počínaje dneškem je tedy restaurace Martinovy boudy pro veřejnost uzavřena.

Co se týče ubytovacích služeb - nová opatření se ubytování prozatím netýkají a v rámci ubytování našim hostům poskytneme snídani i večeři, pouze s menším výběrem, než bylo doposud běžné. Snídaně se bude podávat od 8:00 do 9:00 a večeře od 18:00 do 19:00. Je doporučeno se stravovat v soukromí Vašich pokojů, aby nedocházelo ke "shromažďování" ve společných prostorách. Výdej bude probíhat samoobslužným způsobem - z okénka. Mimo uvedené časy nebude dovoleno společné prostory využívat k posezení, zábavě apod.

Hosté, kteří již mají pobyt u nás uhrazen a rozhodnou se raději na hory nevyrazit, mohou požádat o vrácení platby. Po dobu platnosti opatření nebudou uplatňovány stornopoplatky.


2020-01-04
Drazí přátelé, milí hosté. Zítra opadne letošní Silvestrovské vypětí. Doufáme, že jste si i přes menší množství sněhu užili vstup do Nového roku s námi stejně tak dobře, jako jsme si ho my užili s Vámi. Děkujeme.

Pro mimořádně velký zájem o rezervace letních pobytů jsme dnes Vaše poptávky a objednávky začali vyřizovat a potvrzovat. Rezervace exponovaných termínů, jakými jsou zejména víkendy, svátky (naše i zahraniční) a období prázdnin, dlouho neodkládejte. Kapacita Martinovky je ve srovnání s velkými horskými objekty spíše skromnější.


2018-12-23
Zítra, 24.12., bude Martinovka uzavřena. Děkujeme za pochopení. Hned 25.12. jsme již opět plně v provozu. Od úterý do pátku ještě máme několik volných pokojů a skvělé sněhové podmínky. Naše kapacita je poté plně obsazena od 28.12. do 1.1.. Přejeme krásné prožití Vánočních svátků, veselého Silvestra a vše nejlepší do Nového roku.


2017-05-28
Drazí přátelé, horalé a milovníci Krkonoš. Co nejupřímněji se Vám omlouváme, že jsme pro Vás dnes nemohli zajistit náš obvyklý servis. Havárie vodovodu zapříčinila, že dnes bylo zavřeno. Před malou chvilkou se nám podařilo odstranit příčinu havárie a budeme usilovně pracovat na odstranění důsledků závady. Zítra, 29.5., již bude provoz plně obnoven. Všem, kteří dnes navštívili Martinovku bez úspěchu se ještě jednou omlouváme. "Páč na Martinouce je v sezóně vodevříno furt!"


2014-12-27
Instalovali jsme pro naše věrné běžkaře bezplatné samoobslužné servisní stanoviště. Jukněte na Facebook ;-) SKOL !


2014-12-20
Hurá! Sněží! A sněží fest, vánoce budou bílé :-)


2013-05-31
S radostí představujeme inovovanou verzi naší webové prezentace v novém umístění, jak jsme již avizovali před časem na našem Facebooku. Díky patří tvůrci stránek /MiF/


2013-05-08
Počínaje dneškem je Martinovka opět po zimní sezóně dosažitelná Vašimi auty a začíná tedy platit "letní režim" dopravy. Více informací v záložce "Jak k nám"


2013-04-02
Začali jsme pracovat na novém vzhledu našich webových stránek. Těšit se můžete již brzy.....


2013-03-21
Z důvodů přetrvávajících potíží s letitým hostingem našich www stránek jsme naši oficiální prezentaci přesunuli na nové, doufáme stabilnější, místo. Narazíte-li na nějaký technický problém stránek v novém umístění, budeme rádi za každé upozornění na náš (taktéž nový) e-mail: info@martinovka.cz


2012-12-21
Letošní Silvestrovské pobyty jsou již sice nějaký čas vyprodány, ale ti co včas rezervovali zřejmě neudělali chybu. Předpověď je tak příznivá, že to vypadá na opravdu velmi vydařený příchod Nového roku již teď. Těšíme se. A vy? :-)


2012-06-23
Dva z našich pokojů prošly celkovou renovací. Jsme rádi, že Vám, kdo na Martinovku přijedete na delší pobyt, můžeme nabídnout o něco větší pohodlí, než bylo v našich skromných podmínkách možné doposud. Prozatím bez jakéhokoliv příplatku.Webmaster: MiF © 2013